Banking Financial de 8.0-polzades A5803
Intel N3350, Windows, 4+64GB, 1280*800, multimèdia, altaveus, impressora, targeta TF 128G, tipus C, USB2.0, interfície d'àudio de 3,5 mm, teclat de contrasenya, càmera, GPS , suporta la targeta IC/sense contacte/banda magnètica
Enviar la consulta
Introducció al producte
Descripció
Presentem el nostre bloc financer A5803, dissenyat per a necessitats bancàries. Utilitza un xifratge d'alt nivell per a la màxima seguretat, amb l'objectiu d'agilitzar les operacions bancàries i millorar l'experiència del client.
| Especificacions tècniques | |||
| 1 | Mòdul de control principal | 1. CPU: Intel N3350 2. Memòria: 4 GB 3. Emmagatzematge: 64 GB 4. Interfície externa: 1 interfície d'àudio TYPE-C, 2 USB2.0 i 1 3,5 mm; Admet la connexió i la conducció d'impressores d'injecció de tinta en color i lectors de documents no residents 5. Emmagatzematge d'expansió de targeta TF: ranura integrada, compatible amb emmagatzematge d'expansió de 128G i superior 6. Multimèdia: incloses les targetes de so, etc 7. Altaveu: admet la difusió de fitxers d'àudio especificats 8. Sistema: Windows |
Opcional 8+128(256) |
| 2 | Mostra | 1. Resolució: 1280 * 800 2. Mida de la pantalla: 8.0 IPS 3. Lluminositat: 300cd/m2 4. Nivell de pressió de la ploma: 4096 nivells 5. Interval de pressió: 30G~500G 6. La posició de l'àrea de la signatura no ha de ser inferior a 5 polzades; 7. En signar, la trajectòria s'ha de mostrar de manera sincrònica a la pantalla, amb un retard inferior a 0,5 segons 8. Registrar la trajectòria completa dels clients al dispositiu de signatura sense cap punt d'interrupció 9. Desar dades de signatura en forma de dades de trajectòria originals i imatges vectorials |
Pantalla opcional de 10.1-polzades |
| 3 | Mòdul de xifratge de signatura electrònica | 1. Mètode de xifratge: xifratge dur, xifrat i transmissió de dades de trajectòria de signatura electrònica i mapes vectorials 2. Algorisme de xifratge: admet algorismes de xifratge DES/3DES/SM2/SM3/SM4 3. Estàndard d'execució: el xip de xifratge ha estat certificat per l'Oficina Nacional de Criptografia |
|
| 4 | Bolígraf de signatura electrònica | 1. Tipus: bolígraf de detecció de pressió electromagnètica 2. Mantenibilitat: punta de ploma reemplaçable 3. Mètode de connexió: el dispositiu té ranures o forats dissenyats per emmagatzemar el llapis de signatura. El llapis de signatura està connectat al dispositiu mitjançant un cable, que és ampliable i substituïble |
|
| 5 | Contacte amb targeta PSAM | 1. Ranura per a targetes PSAM: Admet dues ranures per a targetes PSAM 2. Targeta PSAM que compleix l'estàndard ISO7816; |
|
| 6 | Teclat de contrasenya | 1. Formulari: Teclat xifrat de maquinari EPP estàndard, compatible amb indicacions Braille 2. Nombre de tecles: 16 tecles, incloses 10 tecles numèriques (0-9) i 3. 6 tecles de funció 4. Botó: bip del botó de suport 5. Rendiment de xifratge: admet algorismes de xifratge 3DES, DES, MAC i format de bloc ANSI X9.8PIN, compleix els estàndards de seguretat ANSI X9.24, admet secrets nacionals SM2, SM3 i SM4 6. Estàndards d'execució: les dades clau i sensibles són autodestructibles, impermeables, a prova de pols i a prova d'explosions, amb mesures de seguretat contra la contrasenya. |
|
| 7 | Targeta IC de contacte | 1. Certificat amb PBOC3.0 L1 i EMV L1 2. Lectura de targetes amb pantalla i indicacions de veu 3. Admet targetes de CPU amb T=0/T{=1 i diverses targetes d'encriptació d'emmagatzematge 4. Vida de contacte: superior o igual a 300000 vegades |
|
| 8 | Lector de targetes IC sense contacte | 1. Distància màxima de funcionament: 30 mm 2. Compatibilitat electromagnètica (EMC): ha de complir amb GB9254, GB/T17618, GB/T17626 i altres estàndards 3. Admet els requisits estàndard EMV i ha de donar suport a la construcció dels requisits estàndard del producte de la targeta de circuit integrat (IC). 4. Entorn mecànic: hauria de complir els requisits de GB6587 i altres estàndards 5. Fiabilitat: lectura i escriptura de vida superior a 1 milió de vegades, MTBF 10000 hores 6. Requisits de la interfície de comunicació: RS-232 estàndard o USB 8. Temps de lectura/escriptura: Menor o igual a 1300 ms 9. Funció de protecció d'apagada per a les dades emmagatzemades al lector de targetes 10. Autenticació mútua entre lectors i targetes d'acord amb l'estàndard ISO/IEC14443 11. El lector de targetes IC sense contacte compleix amb l'estàndard ISO/IEC14443 i pot aconseguir el pagament bancari amb targeta IC |
|
| 9 | Mòdul de lectura i escriptura de targetes de banda magnètica | 1. Tipus de suport: ISO7811, AAMVA, CADMV admeten la lectura de targetes de banda magnètica i llibres de lectura 2. Velocitat de lliscament de la targeta: suport mínim de 10 cm/s, suport màxim de 140 cm/s 3. Interfície: RS232/USB. 4. Estàndard de lectura de targetes magnètiques: compatible amb els estàndards IBM, ISO, DIN i ANSI 5. Vida útil del capçal magnètic: més de 500, 000 vegades 6. La lectura de banda magnètica compleix l'estàndard: ISO/ANSI ISO7810/7811/7812/7813 |
|
| 10 | Càmera binocular | 1. Adopció de càmeres binoculars visibles i infrarojes 2. Píxels de càmera de llum visible no inferiors a 3 milions 3. Càmera d'infrarojos amb una mida de píxels no inferior a 3 milions 4. Admet la compensació automàtica de llum visible i infraroja 5. Suport de sortida de vídeo MJPG i YUY2 6. Distància d'imatge de 25cm a 150cm 7. Suport per a l'enfocament automàtic 8. Relació senyal/soroll Superior o igual a 35 dB 9. Suport per a la detecció de cos en viu i cooperar amb programari per completar la funció de reconeixement facial 10. Angle de visió: gran angular diagonal de 90 graus, sense distorsió de la imatge 11. Admet el protocol estàndard UVC 12. Aprovat la certificació BCTC i la certificació de proves de seguretat pública |
|
| 11 | Càmera d'entorn panoràmica | 1. Resolució màxima/velocitat de fotogrames: no menys d'1,3 milions/30 fps per defecte 2. Codificació de sortida de vídeo: admet MJPG i YUY2 3. Relació senyal/soroll: superior o igual a 35 dB 4. Distància d'imatge: 25 cm-150cm, amb imatge clara 5. Admet el protocol estàndard UVC |
|
| 12 | Càmera posterior | 1. Píxels de la càmera posterior no inferiors a 5 milions 2. La càmera posterior està equipada amb flaix independent 3. Admet el protocol estàndard UVC |
|
| 13 | Mòdul de comunicació | 1. Mòdul de comunicació 4G integrat, compatible amb xarxes 4G/3G de China Telecom, China Unicom i China Mobile, compatible amb targeta dual i mode d'espera dual i commutació d'operadors mitjançant programari 2. Mòdul de comunicació WIFI integrat, compatible amb IEEE 802.11b, IEEE 802.11g, IEEE 802.11n i altres protocols de comunicació, rang de freqüència: 2,4 GHz 3. Mòdul de comunicació Bluetooth integrat, compatible amb V2.1+EDR, 3.0+HS, V4.1LE 4. Interfície d'instal·lació del mòdul de xifratge VPN oculta reservada 5. Admet la funció de marcatge automàtic |
4G i 5G opcionals |
| 14 | Analitzador d'empremtes dactilars | 1. Taxa de fals reconeixement de l'algoritme: inferior o igual a 0,0001% 2. Temps de comparació:<1S (comparison time within the fingerprint instrument); Comparison mode: 1:1 or 1: N comparison 3. Volum de dades d'empremta digital única: 256 bytes 4. Sensor d'empremtes digitals: el sensor té una vida útil d'1,000,000 vegades (1 milió de vegades) 5. Tecnologia de detecció/ubicació de detecció: capacitiva/dermis 6. Protecció de talls d'alimentació: Equipat amb mesures de protecció com ara talls de corrent, sobreintensitat, sobretensió, curtcircuits, inversió de polaritat, etc. Quan la tensió torna a la normalitat, pot tornar automàticament a l'estat de treball normal. 7. Admet l'algoritme estàndard de l'instrument d'empremta dactilar del Ministeri de Seguretat Pública i l'autenticació d'empremtes dactilars del sistema principal del nostre banc |
|
| 15 | GPS | 1. Excel·lent funció de posicionament i navegació, que admet el posicionament d'un sistema únic de la navegació per satèl·lit BDS/GPS/GLONASS, així com qualsevol combinació de posicionament conjunt de diversos sistemes i admet sistemes QZSS i SBAS 2. Suport A-GNSS 3. Sensibilitat de captura d'arrencada en fred: -148dBm 4. Sensibilitat de seguiment: -162dBm 5. Precisió de posicionament: 2,5 metres (CEP50) 6. Temps de primer posicionament: 32 segons 7. Baix consum d'energia: funcionament continu<25mA (@ 3.3V) |
|
| 16 | Bateria | 1. La capacitat de la bateria no ha de ser inferior a 8300 mAH i ha d'estar en condicions normals de treball durant 5 hores 2. Adoptar bateries de liti recarregables, suportant la desconnexió del dispositiu de la font d'alimentació externa, amb protecció contra sobrecàrrega, sobretensió i sobreintensitat. 3. Equipat amb una funció de recordatori de bateria baixa, que recorda als usuaris que completin el processament comercial tan aviat com sigui possible |
|
| 17 | Font d'alimentació | Adoptant un sistema d'alimentació altament fiable per prevenir riscos elèctrics i perills de sobreescalfament, la font d'alimentació té una gran adaptabilitat: pot funcionar amb normalitat fins i tot quan la tensió de CA de la font d'alimentació és de 220 V ± 15% i 50 Hz. | |
| 18 | Bossa d'emmagatzematge del producte | 1. Material: materials duradors com el cuir o el teixit 2. Capacitat: PAD i carregador |
|
Etiquetes populars: banca financera de 8.0-polzades a5803 Xina, fabricant, fàbrica, venda a l'engròs, barat, OEM, ODM, econòmic, de gamma alta, 2-any de garantia
Següent
NoPotser també t'agrada
Enviar la consulta











